Menu witryny

Data ustalenia tekstu: 22 marca 2013
Data ostatnio wprowadzonych zmian: 22 kwietnia 2013

Wprowadzenie

Prywatno naszych uytkownikw traktujemy powanie i chcemy, aby korzystajc z naszej witryny czuli si bezpiecznie.
Polityka prywatnoci dotyczy danych osobowych (okrelanych dalej jako "Dane"), ktre mog by przez nas przetwarzane do celw zwizanych z funkcjonowaniem witryny Gminnego Orodka Kultury w Lasecznie.

Polityka ta nie odnosi si do innych informacji, ktre do nas nie nale i ktrych nie kontrolujemy. Prosimy przeczyta Warunki korzystania z witryny Gminnego Orodka Kultury.

Zbieranie danych

2. Odnoniki

1. Przechodzc na inn stron przy uyciu odnonika zamieszczonego w naszym serwisie, zapoznaj si z polityk prywatnoci tamtej strony.

4. Pliki ciasteczek wysyamy wyjtkowo. Su one tworzeniu statystyk, ktre pomagaj dostosowa zawarto stron do oczekiwa uytkownikw, zapamitaniu preferowanego wygldu stron, np. ustawionego rozmiaru czcionki, odnotowaniu faktu gosowania w prowadzonych ankietach albo wykonaniu przez uytkownika kilkuetapowych czynnoci (np. dodania artykuu, dokonania zakupu w naszym sklepie internetowym). Korzystamy rwnie z ciasteczek sucych dopasowaniu wywietlanych reklam do zainteresowa odwiedzajcych witryny.
7. Zapisywanych na Twoim komputerze informacji wysyanych z naszego serwera nigdzie nie gromadzimy i w aden sposb nie przetwarzamy.
8. Kady uytkownik moe zmieni ustawienia dotyczce ciasteczek w uywanej przez siebie przegldarce, w tym zupenie wyczy moliwo ich zapisywania. Jeli nie wyczysz moliwoci zapisywania ciasteczek pochodzcych z naszych witryn, oznacza to Twoj zgod na ich zapisywanie i przechowywanie w komputerze.
9. Jeeli zdecydujesz si na odrzucenie wszystkich ciasteczek, nie bdzie moliwe korzystanie z niektrych treci i usug udostpnianych w naszych witrynach, w szczeglnoci wymagajcych logowania. Wyczenie ciasteczek nie powoduje natomiast braku moliwoci przegldania stron w naszych witrynach.

4. Kontrola ciasteczek w przegldarkach

Jeli nie odpowiada Ci fakt uywania przez nasz witryn ciasteczek- zablokuj je w swojej przegldarce. Moe to spowodowa zakcenia w prawidowym wywietlaniu si witryny. Skorzystaj z poniszych linkw:

Internet Explorer

Mozilla Firefox

Opera

Safarii

Chrome

5. Zmiany w Polityce prywatnoci

Jeli zdecydujemy si na zmian naszej Polityki prywatnoci, umiecimy tutaj odpowiednie informacje. Dlatego te prosimy o okresowe sprawdzanie treci tej strony w celu zapoznania si z nasz biec polityk.

6. BEZ GWARANCJI

1. W Internecie nie mona zagwarantowa, e kada transmisja danych jest cakowicie bezpieczna. Dlatego te, mimo dokadania wszelkich stara w celu zapewnienia ochrony danych osobowych, nie moemy zapewni lub zagwarantowa bezpieczestwa informacji przekazywanych do i z naszej witryny. Mog pojawi si czynniki poza nasz kontrol, ktre spowoduj udostpnienie danych. W zwizku z tym zalecamy uytkownikom nieudostpnianie w ramach swojego konta informacji, ktre nie powinny zosta ujawnione.
2. Po otrzymaniu transmisji, dokadamy wszelkich stara, aby zapewni bezpieczestwo danych w naszym systemie.

7. Kontakt

Pytania dotyczce naszej Polityki prywatnoci prosimy kierowa do administratora serwisu.